+903124733111
·
pgs@pgshukuk.com Pzrt - Cuma 09:00-18:00
Bize Sorun
PGS Hakkında

PGS, ulusal ve uluslararası şirketlere hukukun farklı dallarında danışmanlık vermiş ve yüksek meblağlı uyuşmazlıklarda görev almış, şirketlerin kamu ve özel sektör ile ilişkilerinden kaynaklanan hukuki konularda tecrübe sahibi uzman avukatlar tarafından kurulmuş dinamik bir hukuk bürosudur. Hukuk Büromuz ceza davaları, ticaret ve sigorta hukuku, sözleşmeler hukuku, e-ticaret, KVKK uyuşmazlıkları, iş hukuku, aile hukuku kamu ihale hukuku, sağlık hukuku, rekabet hukuku, idari ve vergi davaları alanlarında uzman avukatlardan oluşmakta olup, uzman avukatlarımız enerji, elektronik, inşaat, üretim ve telekomünikasyon başta olmak üzere farklı sektörlerde tecrübe sahibidir.

Ana hedefimiz, her bir müvekkilin farklı hukuki ihtiyaçlarına uygun yaratıcı çözümleri kurumsal bir yapı altında sunmaktır. Hukuki hizmetlerimizi verirken müvekkillerimizle yakın bir iletişim ve işbirliği içerisinde çalışmanın önemine inanmaktayız. Bu anlayışla uzman avukatlarımız, müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektör dinamiklerini dikkate alarak en etkili stratejik çözümleri sunup bu çözümleri kısa sürede hayata geçirmektedir.

Müvekkillerimizin karşılaştığı hukuki konularda, ilgili müvekkilin ihtiyaçları ve somut olaya uygun olarak, hukuki, ticari ve marka itibarı ile ilgili risklerini belirleyerek bir yol haritası çizmekteyiz. Bu kapsamda, genel hukuki danışmanlık verilmesi ve uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin en iyi şekilde temsil edilmesinin yanı sıra, Hukuk Büromuz uyuşmazlıkların uzlaşma yoluyla çözülmesi konusunda da müvekkillerimize destek vermektedir. Müvekkillerimizin talebi veya uzman avukatlarımızın tavsiyesi ile yargılama sürecine geçilmeden önce sulh görüşmeleri yapılmakta veya arabuluculuk ve uzlaşma gibi alternatif çözüm yolları denenebilmektedir.

Av. Serkan Saygılı & Av. Abdullah Polat